Aukce 72

31 |

Zapis

Kód položky: 52373

olej, plátno

100 x 81 cm

Signatura: sign. LD J. Tarasin 84

na rubu popis autorem J. Tarasin 84 Zapis, autorská etiketa

Vyvolávací cena: 400 000 Kč

  • 29 | Getulio Alviani
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 30 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 32 | Kajetan Sosnowski
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 33 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 34 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 37 | Alois Mikulka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Sylva Lacinová
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 40 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 41 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč