Aukce 72

31 |

Zapis

Kód položky: 52373

olej, plátno

100 x 81 cm

Signatura: sign. LD J. Tarasin 84

na rubu popis autorem J. Tarasin 84 Zapis, autorská etiketa

Vyvolávací cena: 400 000 Kč