Aukce 72

Vřesoviště na Buchtově Kopci

Kód položky: 52252

olej, plátno

66 x 94,5 cm

Signatura: sign. LD Jambor 1932

na rubu název díla s č. 4

Vyvolávací cena: 55 000 Kč