Aukce 72

4 |

Venuše s amorky

Kód položky: 52253

kolem 1900

olej, plátno, rentolováno

96 x 85 cm

Signatura: sign. PD B. Knüpfer

odborná expertiza prof. PhDr. Roman Prahl, CSc., provenience: z pozůstalosti sochařky Sylvy Lacinové

Vyvolávací cena: 360 000 Kč