Aukce 72

68 |

Variamobilní princip s elementem L

Kód položky: 52260

1965-1970

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1965-1970

na rubu popis díla autorem a štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 66 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 67 | Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 69 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 70 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 71 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 72 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 73 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 74 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 75 | Theodor Pištěk
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 76 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 77 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 78 | Milan Knížák
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč