Aukce 72

21 |

V kovárně mého otce

Kód položky: 52288

olej, dřevěná deska

24 x 33 cm

Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 42

potvrzení pravosti dr. Jan Vykoukal

Vyvolávací cena: 270 000 Kč