Aukce 72

Útěcha

Kód položky: 52221

olej, plátno

105 x 105 cm

Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 1989

na rubu popis díla autorem, vystaveno: Příznivý okamžik, Galerie MXM, Praha, 1998, První Kovandova retrospektiva, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2006, Galerie Krobath Wimmer, Wien, 2007, publikováno: Edit Jeřábková, Jiří Kovanda, 2010

Vyvolávací cena: 380 000 Kč