olej, plátno
105 x 105 cmSignatura: sign. na rubu J. Kovanda / 1989
na rubu popis díla autorem, vystaveno: Příznivý okamžik, Galerie MXM, Praha, 1998, První Kovandova retrospektiva, Galerie Zdeněk Sklenář, Praha, 2006, Galerie Krobath Wimmer, Wien, 2007, publikováno: Edit Jeřábková, Jiří Kovanda, 2010
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |