Aukce 72

U stolu III

Kód položky: 52299

olej, plátno

55 x 75 cm

Signatura: sign. LN V. Sychra 45, na rubu V. Sychra 1945

na rubu autorem č. 408 odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. vystaveno: Vladimír Sychra, Výstava obrazů a kreseb z let 1944-1946, Hořejšova galerie v Praze, 1946, č. k. 30 (U stolu III)

Vyvolávací cena: 150 000 Kč