Aukce 72

9 |

U děda

Kód položky: 52283

1900

olej, plátno

80 x 110 cm

Signatura: sign. LD Jaroslav Špillar 1900

reprodukováno: Chodská čítanka, F. Obzina, Vyškov na Moravě, 1927 a další

Vyvolávací cena: 180 000 Kč