Aukce 72

106 |

Trosky

Kód položky: 52292

1922

olej, překližka

27 x 46 cm

Signatura: sign. PD Jar Král 1922

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. reprodukováno: monografie Jaroslav Král, Marcela Macharáčková, str. 321, č. soupisu 193

Vyvolávací cena: 45 000 Kč