Aukce 72

34 |

Trávy

Kód položky: 52222

olej, plátno

50 x 70 cm

Signatura: sign. PD Janeček 48

na rubu na blindrámu autorské razítko a štítek s č. katalogu 8733, pravost potvrzena synem Ing. Tomášem Janečkem

Vyvolávací cena: 220 000 Kč