Aukce 72

185 |

Styčný důstojník I.

Kód položky: 52272

2010

olej, plátno

70 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2010, Jan Merta 2010

na rubu název díla autorem, provenience: soukromá sbírka moderního umění, Blansko; vystaveno: Galerie Rudiger Schottle, Mnichov (Neměcko), 2010

Vyvolávací cena: 250 000 Kč

  • 183 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 184 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 186 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 187 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 188 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 189 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč