Aukce 72

Styčný důstojník I.

Kód položky: 52272

2010

olej, plátno

70 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2010, Jan Merta 2010

na rubu název díla autorem, provenience: soukromá sbírka moderního umění, Blansko; vystaveno: Galerie Rudiger Schottle, Mnichov (Neměcko), 2010

Vyvolávací cena: 250 000 Kč