2010
olej, plátno
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2010, Jan Merta 2010
na rubu název díla autorem, provenience: soukromá sbírka moderního umění, Blansko; vystaveno: Galerie Rudiger Schottle, Mnichov (Neměcko), 2010