Aukce 72

Stoupání / La Montée

Kód položky: 52371

kvaš, papír

47,5 x 31 cm

Signatura: sign. PD Kupka

přiloženo potvrzení pravosti Pierre Brullé. provenience: ARS BOHEMIAE Privatstiftung Rotter, vystaveno: Moderne Tradition, Museum Kinsky, Wien, 2002, Tschech. Avantgarde 1910–1950, Museum Kinsky, Wien, 2003, Der Prophet. Die Welt des Karl Wilhelm Diefenba

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč