olej, plátno
200 x 250 cmSignatura: sign. na rubu Theodor Pištěk 1995
na rubu etiketa výstavy Galerie Zdeněk Sklenář publikováno: Theodor Pištěk, monografie, str. 268-169, Theodor Pištěk, Ecce moho, vydala NG Praha, str. 130 vystaveno: Městská knihovna, GHMP, 1997-1998, Galerie Pecka, Prostory 90, 2003, Národní Galerie P
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |