Aukce 72

75 |

Stavba č. 2

Kód položky: 52360

olej, plátno

200 x 250 cm

Signatura: sign. na rubu Theodor Pištěk 1995

na rubu etiketa výstavy Galerie Zdeněk Sklenář publikováno: Theodor Pištěk, monografie, str. 268-169, Theodor Pištěk, Ecce moho, vydala NG Praha, str. 130 vystaveno: Městská knihovna, GHMP, 1997-1998, Galerie Pecka, Prostory 90, 2003, Národní Galerie P

Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč