Aukce 72

Snídaně v trávě

Kód položky: 52329

olej, lakovaná tempera, lepenka

22 x 22 cm

Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1. 5. 1967

uvedeno v soupisu díla pod číslem 1354/17

Vyvolávací cena: 150 000 Kč