Aukce 72

114 |

Smyslná (Podobizna dámy)

Kód položky: 52300

olej, plátno

65 x 50,5 cm

Signatura: sign. PN V. Sychra 40

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč