Aukce 72

43 |

Sakrální objekt

Kód položky: 52242

kombinovaná technika, olej, karton, dřevěná deska

52 x 54,5 cm

Signatura: sign. na rubu Pavla Mautnerová 1979

na rubu popis díla autorkou

Vyvolávací cena: 55 000 Kč