Aukce 72

27 |

Relikvie akce - 56 akcí

Kód položky: 52355

liturgické roucho, krev

102 x 60 cm 102 x 60 cm

Signatura: sign. Hermann Nitsch München 14. II. 1974

provenience: získáno od autora po veřejné akci, soukromá sbírka moderního umění, Modena

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 25 | Félix Aime del Marle
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 26 | Ray Man
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 28 | Hermann Nitsch
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 29 | Getulio Alviani
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 30 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Jan Tarasin
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 32 | Kajetan Sosnowski
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 33 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 34 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 37 | Alois Mikulka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč