Aukce 72

Relikvie akce - 56 akcí

Kód položky: 52355

liturgické roucho, krev

102 x 60 cm 102 x 60 cm

Signatura: sign. Hermann Nitsch München 14. II. 1974

provenience: získáno od autora po veřejné akci, soukromá sbírka moderního umění, Modena

Vyvolávací cena: 150 000 Kč