Aukce 72

25 |

Prostorová struktura (Structure spatiale)

Kód položky: 52363

2. pol. 40. le

kombinovaná technika, olej, asambláž, dřevo, provaz

63 x 50 cm

Signatura: sign. PD monogram DM

na rubu popis díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: Makler Gallery, Philadelphia, USA

Vyvolávací cena: 200 000 Kč