2. pol. 40. le
kombinovaná technika, olej, asambláž, dřevo, provaz
63 x 50 cmSignatura: sign. PD monogram DM
na rubu popis díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: Makler Gallery, Philadelphia, USA
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |