Aukce 72

42 |

Přístav

Kód položky: 52276

olej, plátno

73 x 92 cm

Signatura: sign. LD F. Malý 71

na rubu štítek s popisem, provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 80 000 Kč