Aukce 72

186 |

Přemalba - Portrét

Kód položky: 52211

olej, deska

30 x 24,5 cm

Signatura: sign. na rubu R. Fila - 1975

Vyvolávací cena: 16 000 Kč

  • 184 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 15 000 Kč
  • 185 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 187 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 188 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 189 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč