Aukce 72

Postava (Člověk ve městě, město v člověku)

Kód položky: 52234

tempera, akvarel, karton

64 x 38 cm

Signatura: sign. LN Matal-46

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč