Aukce 72

171 |

Porod

Kód položky: 52348

olej, plátno

50 x 40 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 1997

na rubu název díla autorem a štítek výstavy vystaveno: Galerie Zdeněk Sklenář, Litomyšl, 2018

Vyvolávací cena: 20 000 Kč