Aukce 72

97 |

Podzimní krajina

Kód položky: 52245

olej, lepenka

79 x 92,5 cm

Signatura: sign. PD B. Jaroněk

reprodukováno: v monografii Augustin Mervart

Vyvolávací cena: 180 000 Kč