Aukce 72

12 |

Nokturno (Hamburk)

Kód položky: 52331

kolem 1910

olej, plátno

75 x 81 cm

Signatura: sign. LD J. Král

odborná expertiza PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 280 000 Kč