Aukce 72

113 |

Noční boulevard

Kód položky: 52295

olej, plátno

49 x 38 cm

Signatura: sign. PD J. Gessler

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč