Aukce 72

Neo Malevič

Kód položky: 52341

akryl, plátno

100 x 80 cm

Signatura: sign. na rubu Milan Knížák

na rubu název díla a nečitelný popis autorem, provenience: soukromá sbírka FLUXUS, Modena, publikováno: katalog Neo Knizak, Fondazione Mudima, Milano, 1991, str. 57

Vyvolávací cena: 90 000 Kč