akryl, plátno
Signatura: sign. na rubu Milan Knížák
na rubu název díla a nečitelný popis autorem, provenience: soukromá sbírka FLUXUS, Modena, publikováno: katalog Neo Knizak, Fondazione Mudima, Milano, 1991, str. 57