Aukce 72

127 |

Na ostrově Aigina (Řecko)

Kód položky: 52204

olej, sololit

29 x 35 cm

Signatura: sign. UD Valter 1982, na rubu Valter Karel

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč