Aukce 72

79 |

Muž bez vlastností II

Kód položky: 52357

2016

olej, plátno

160,5 x 145,5 cm

Signatura: sign. na rubu 2 x Jan Merta 2016

na rubu název díla autorem, vystavováno: Galerie Rüdiger Schöttle, Mnichov, 2018, publikováno: Lenka Mertová, Jan Merta – 70 % umělce, 30 % tramvajáka, Galerie Zdeněk Sklenář, 2018

Vyvolávací cena: 650 000 Kč