Aukce 72

55 |

Mouchy a micky

Kód položky: 52330

olej, plátno

92 x 86 cm

Signatura: sign. na rubu M. Rittstein 75

na rubu na blindrámu popis díla

Vyvolávací cena: 120 000 Kč