Aukce 72

35 |

Město

Kód položky: 52235

olej, plátno

45 x 56,5 cm

Signatura: sign. LD Ota Janeček 1957

pravost potvrzena synem Ing. Tomášem Janečkem, uvedeno v soupisu díla pod číslem 9306

Vyvolávací cena: 150 000 Kč