Aukce 72

162 |

Le mystére de la sculpture …

Kód položky: 52213

frotáž, akvarel, kresba tuší

58 x 42 cm

Signatura: sign. UD monogram 12. 4. 73

PN a PD název díla autorem

Vyvolávací cena: 26 000 Kč