Aukce 72

La Conjugaison des Zigzags

Kód položky: 52273

olej, dřevo

80 x 100 cm

Signatura: sign. PD Géza Szobel 62

vystaveno: Géza Szobel, Galerie Blumenthal, Paris, 1963, reprodukováno v katalogu výstavy

Vyvolávací cena: 60 000 Kč