Aukce 72

33 |

La Conjugaison des Zigzags

Kód položky: 52273

olej, dřevo

80 x 100 cm

Signatura: sign. PD Géza Szobel 62

vystaveno: Géza Szobel, Galerie Blumenthal, Paris, 1963, reprodukováno v katalogu výstavy

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 31 | Jan Tarasin
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 32 | Kajetan Sosnowski
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 34 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 37 | Alois Mikulka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Sylva Lacinová
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 40 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 41 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 42 | František Malý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 43 | Pavla Mautnerová
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč