Aukce 72

109 |

Kostel sv. Mikuláše na Malé Straně

Kód položky: 52275

1951

olej, plátno

100 x 81 cm

Signatura: sign. PD K. Holan 51

na rubu na blindrámu štítek výstavy s popisem díla vystaveno: I. Přehlídka Čs. Výtvarného umění 1949 - 1951

Vyvolávací cena: 95 000 Kč