Aukce 72

24 |

Kompozice

Kód položky: 52362

kvaš, papír na kartonu, autorská adjustace

29,5 x 22 cm

Signatura: sign. LD Huszar, PD na kartonu V. Huszar 1919 a autorské razítko

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: Kunsthandel Gebroeders Koch, Amsterdam

Vyvolávací cena: 120 000 Kč