kvaš, papír na kartonu, autorská adjustace
Signatura: sign. LD Huszar, PD na kartonu V. Huszar 1919 a autorské razítko
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: Kunsthandel Gebroeders Koch, Amsterdam