Aukce 72

187 |

Kočka

Kód položky: 52347

2018

kombinovaná technika, plátno

20 x 20 cm

Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2018

na rubu název díla autorem a štítek výstavy vystaveno Galerie Zdeněk Sklenář, Litomyšl, 2018

Vyvolávací cena: 55 000 Kč

  • 185 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 186 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 188 | Jakub Špaňhel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 189 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč