Aukce 72

143 |

Jiné slunce

Kód položky: 52314

kombinovaná technika, olej, sololit

62 x 46 cm

Signatura: sign. UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 38 000 Kč