Aukce 72

87 |

Jarní slunce

Kód položky: 52244

1903

olej, plátno

100 x 77 cm

Signatura: sign. LD Špillar Jaroslav 1903.

reprodukováno: na obálce - Chodská čítanka, F. Obzina, Vyškov na Moravě, 1927

Vyvolávací cena: 140 000 Kč