Aukce 72

37 |

Hrazdaři - State Louis

Kód položky: 52197

2003

olej, deska

120 x 52 cm

Signatura: sign. na rubu A. Mikulka .2003.

na rubu rozměr autorem, provenience: z majetku autora

Vyvolávací cena: 180 000 Kč