olej, kresba tuší, plátno
100 x 160 cmSignatura: sign. UD Anderle 242/1990, na rubu Anderle 242/1990
na rubu název díla autorem provenience: Galerie Jean Briance, Paris vystaveno: 1989 Santa Barbara (USA) / Northern Idaho College, Coeur d'Alene (USA) - put.výstava s Albínem Brunovským / Galleri Angeln, Lund (Švédsko) / Galeria hl. města Bratislavy, Br
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |