Aukce 72

46 |

Hostina

Kód položky: 52304

olej, kresba tuší, plátno

100 x 160 cm

Signatura: sign. UD Anderle 242/1990, na rubu Anderle 242/1990

na rubu název díla autorem provenience: Galerie Jean Briance, Paris vystaveno: 1989 Santa Barbara (USA) / Northern Idaho College, Coeur d'Alene (USA) - put.výstava s Albínem Brunovským / Galleri Angeln, Lund (Švédsko) / Galeria hl. města Bratislavy, Br

Vyvolávací cena: 850 000 Kč