Aukce 72

164 |

Groteska

Kód položky: 52207

olej, plátno

57 x 65 cm

Signatura: sign. PU E. Ovčáček 78, na rubu Eduard Ovčáček / 1978

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 42 000 Kč