Aukce 72

116 |

Gambit dámy

Kód položky: 52277

olej, plátno

65 x 75 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 75

na rubu štítek s popisem díla provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 75 000 Kč