Fontána

2003

olej, plátno

60 x 90 cm

Signatura slovně: sign. na rubu 2003 Jakub Špaňhel

na rubu popis díla autorem

Konec: 05. 08. 2020 20:45

Vyvolávací cena: 55 000 Kč
Aukce 72

9. 6. 2019

Vyvolávací cena: 70 000 Kč