Aukce 72

188 |

Fontána

Kód položky: 52327

2003

olej, plátno

60 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu 2003 Jakub Špaňhel

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 70 000 Kč

  • 186 | Rudolf Fila
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 187 | Josef Bolf
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 189 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč