Aukce 72

105 |

Dům u lesa

Kód položky: 52297

olej, plátno

47 x 68 cm

Signatura: sign. PD O. Marvánek, na rubu O. Marvánek

na rubu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 40 000 Kč