Aukce 72

146 |

Divoký rytmus

Kód položky: 52269

olej, plátno

100 x 72 cm

Signatura: sign. PD Vohrabal 1970, na rubu J. Vohrabal / 1970

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč