Aukce 72

110 |

Chaloupka

Kód položky: 52287

akvarel, tužka

12 x 11,5 cm

Signatura: sign. PD Štyrský 1920

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 50 000 Kč