Aukce 72

Černý obraz z cyklu Uklady Rownwartošciowe 1978–1985

Kód položky: 52374

1978-1986

kombinovaná technika, plátno

92 x 92 cm

Signatura: sign. na rubu

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 200 000 Kč