Aukce 72

32 |

Černý obraz z cyklu Uklady Rownwartošciowe 1978–1985

Kód položky: 52374

1978-1986

kombinovaná technika, plátno

92 x 92 cm

Signatura: sign. na rubu

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 200 000 Kč

  • 30 | Ryszard Winiarski
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 31 | Jan Tarasin
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 33 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 34 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 35 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 37 | Alois Mikulka
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Sylva Lacinová
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 40 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 41 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 42 | František Malý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč