Aukce 72

66 |

Bild XII. (Raumstruktur)

Kód položky: 52337

1975-1976

olej, plátno, překližka

120 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu 1975-76 F. Kyncl

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 170 000 Kč