Aukce 72

66 |

Bild XII. (Raumstruktur)

Kód položky: 52337

1975-1976

olej, plátno, překližka

120 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu 1975-76 F. Kyncl

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 170 000 Kč

  • 64 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 65 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 67 | Lubomír Přibyl
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 68 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 69 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 70 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 210 000 Kč
  • 71 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 72 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 73 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 74 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 75 | Theodor Pištěk
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 76 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč