Aukce 72

165 |

Bez názvu II

Kód položky: 52325

kombinovaná technika, akvarel, tuš, ruční papír

30 x 21 cm

Signatura: sign. UD J. Vyleťal

Vyvolávací cena: 12 000 Kč